Fellne

Shitet nga: Rexhep Thaqi 14 Shk 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes urgjent Fellnat jan shum te mir e te ruajten jan 15 nuk jan shum te perdorme po ashtu Shes Muziken Fushterken ashtu 1000W Pioner edhe Siboferen ashtu 1200W pioner Mundeni mem shenu ne Whatsapp ose ne Viber Ne numrin 049-845-630
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim