Fellne

Shitet nga: Mentor 01 Mar 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne te ardhura nga zvicrra,fellnet jan ne gjendje
ne gjendje te shkelqyeshme se bashku me goma te veres!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim