Fellne 13

Shitet nga: Mazda 27 Shk 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 fellne 13 per mazda te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim