Fellne 14 me goma

Shitet nga: bimi 19 Shk 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me goma dy gomat e para tdimirit viber +37745637533
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim