Fellne 15 yll

Shitet nga: bimi 13 Shk 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 fellne me goma. Viber+37745637533
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim