Fellne 15 yll

Shitet nga: bimi 19 Shk 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 fellne 15 yll dy goma per vw audi viber +37745637533
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim