Fellne 15

Shitet nga: ali 11 Shk 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 15 per peguot PEZHO 405 kemi edhe pjes te tjera si psh minjaq 5 shpejtsi pasqyre dyr gjama gomat jan te prishura vetem fellnet 100 euro fellnet jan me 4 vrima {shrafa}
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim