Fellne 15 Me 4Vrima

Shitet nga: bimi 30 Sht 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 15 Me 4 vrima. Jan ne gjendje te rregullt Nuk drridhin per me shum viber +37745637533
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim