Fellne 15 me 4 vrima

Shitet nga: Brikendd 01 Mar 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet janë 15 me 4 vrima bejnë per"OPEL",disa lloje te "waves" astra,gsi,vectra,golf etj
Per me shume info +38649824960 ne viber whats app etj.
Qmimi shumë i volitshëm.... Urgjentt shiten...
Qmimi i fundit mi marr (60€) ma lirë veq lodhesh...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim