Fellne 15

Shitet nga: Besnik 25 Tet 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet 15tshe ne gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim