Fellne 15

Shitet nga: sali 09 Pri 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne '15
4 vrima me goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim