Fellne 15she

Shitet nga: endrit 28 Dhj 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me gjith goma qmimi shum i lir Shum te ruajtura Fellnet dhe gomat Nrrimi i mundeshem Ju faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim