Fellne 16 coll per bmw

Shitet nga: Albi 31 Tet 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jane shume pak te perdorura nuk jane te demtuara as te grrithura me goma Pirelli m+s dimensioni:225 55 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim