Fellne 16 coll

Shitet nga: Fellne 07 Pri 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 16 coll jon shum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim