Fellne 16 per Golf 4 Original VW

Shitet nga: Butrint 03 Mar 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne me goma te veres 205/55/16. Gomat e perdorura te ardhura nga zvicrra. Fellnet jane te golf 4 original prej fabrikes si dhe jane ne gjendje shum te mire. Ju garantoj qe fellnet nuk dridhin, jane per vozitje shum te rahatshme. Te interesuarit kontaktoni.

044 569 599
049 494 069
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim