Fellne 16

Shitet nga: Esati 08 Pri 01:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellnet Alumini model 2015-2015 shum pak te perdora sbashku me goma te reja veres te cilat jane 205/55/16 91V Lassa mund te perdoren 4 vite.
Fellnet jan ne gjendje perfekte,por arsye pse shiten eshte se jan per VW dhe Audi e nuk jan te pershtatshme per mercedes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim