Fellne 205 55 16

Shitet nga: Bmw 19 Pri 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnat 16 me goma te dimrit tperdorne per bmw e36 e46
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim