Fellne alomini me goma 205/55/16

Shitet nga: kastrati 19 Pri 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
per me shum info 049778974
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim