Fellne me goma 90. % Të reja me 5vrima

Shitet nga: Nahit Spahiu 08 Jan 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Te sapo ardhura nga. zvicra fellnet jan 15 ,bëjn për Mercedes,pasat ,golf etj. ::::Qmimi sipas marrveshjes...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim