Fellne me gomat 15" 5 shrafa/bulona

Shitet nga: fellne 27 Pri 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten;

Fellen me goma 15", 5 shrafa/bulona. 185/65/R15.

Fellne janë për BMW, dhe janë shume te mira dhe pa gërvishtje....

ndërrim nuk bej!?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim