Fellne per Mercedes

Shitet nga: Fidan 02 Pri 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per Mercedes 16, fellnet jan shum ne gjendje te mir pa asnje sheje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim