Fellne

Shitet nga: Luan Kastrati 04 Nën 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 me Goma te veres Per Mercedes Audi Opel Zafira Golf 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim