Fellne

Shitet nga: armend 07 Tet 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
boj ndrrim me fellna tjer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim