Fellne

Shitet nga: Valmir 31 Tet 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 13'she te mazdes .profili I njejt per golf dhe vetura tjera te ngjajshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim