Fellne

Shitet nga: Adii 17 Shk 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 4 copa me goma te reja . Fellnet jan 15 me 4 vrima. 195/50/15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim