Fellnet 15 -4 vrima

Shitet nga: Gashi 11 Shk 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15-she per te gjitha llojet me 4vrima (shrafa)me gjith goma jan shum te mira pres bleres serioz flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim