Fellnet 15 me 4 vrima

Shitet nga: Jetmir 09 Nën 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 15 me 4 vrima vlen te ceket se njera asht e demtuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim