Goma (15) per goldon

Shitet nga: Avdyl 17 Pri 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat e goldon 15, per me shume informata na kontaktoni ne nr: 044392114
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim