Goma me fellna per MERCEDES 15-SHE

Shitet nga: sokoli 11 Qer 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat per Mercedes me fellne 195/65/15 te posaardhur nga Zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim