Goma

Shitet nga: nahit spahiu 08 Jan 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma te veres 15-she ne gjendje shum te mir,fellne te aluminit,te reja...qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim