Goma 13-goform

Shitet nga: Kujtim 24 Nën 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

119 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 13-tshe goform jan veq dy muj re perdorura jan shum te mira per dimer me nje fjal te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim