Goma 16 per BMW

Shitet nga: Azemi 28 Tet 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Gomat 16-she, te veres, per BMW E46.
Me kontaktoni ne 044 560 169.
Çmimi 200€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim