Goma 195/60/15

Shitet nga: Adriatik Morina 20 Shk 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat janë në gjendje të mirë. Mundeni me kontaktu edhe në Viber dhe Whatsapp , numri i njëjtë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim