Goma Dimrit R17

Shitet nga: Labi 07 Nën 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dy goma te dimrit yokohama 255/65 R17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim