Goma Fellne 17

Shitet nga: Ruzhdi 19 Nën 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma Me Fellga jon me Numer 17 jon ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim