Goma Kamioni

Shitet nga: urim gashi 25 Pri 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Goma Kamioni te perdorura dhe jane shum cilsore dhe jane te markave te njohura origjinale, jo kineze apo turke. Çmimi eshte I arsyeshem. Mund te me kontaktoni edhe ne Viber +38649848903
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim