Goma dhe Bandash 17

Shitet nga: Shkelzen 29 Jan 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellka me goma jan 17 gomat jan shum te mira jan te austries shum pak te harxhune bajn edhe per dimer po ashtu edhe bandasht jan te perdorur nga un jan te rujten skan gerrvisha nuk ka vrejtje ne ta. Bejm ndrrim edhe me bandash 16 ne baz te pelqimit arsyja e shitjes jan se kta shum te mdhaj per vetur tem. ''mos qoni sms '' .Per me shum info 049-389-740 ose me viber +37749389740
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim