Goma dhe Bandazhe 17''

Shitet nga: Betim 27 Gsh 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   200 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma dhe bandazhe 17''she per golf4,passat,bora etj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim