Goma dhe fellne

Shitet nga: Ilir 20 Nën 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma me gjith fellne jan shum pak te perdorne goma jan 205/55/16 per audi jan 4 goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim