Goma ms 185/65-15me fellne

Shitet nga: Betim hoti 06 Dhj 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dy goma ms 185/ 65-15 me fellne te perdorura po shum tmira qmimi 40 dyjat , qmimi i padiskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim