Goma per dimer

Shitet nga: ruzhdi kastrati 14 Sht 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesim 4goma dimer ver gomat jon 15she te ardhura nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim