Goma per makine

Shitet nga: Ismet 03 Dhj 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma per makina vetem 2 jav te perdorura te ardhura nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim