Goma per rimorkio Traktori

Shitet nga: Çlirim 29 Nën 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat me bandash per rimorkio traktori 17.5 . Gomat jane ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim