Goma te dimrit

Shitet nga: Fidani 17 Jan 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dy gomat e dimrit viti 2015 shum pak te perdorur (2 muaj) me dimenzione 195/55/R16 te ardhura nga gjermania
Tele dhe viber per kontakt +37744114195
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim