Goma te ndryshme

Shitet nga: ------ 24 Dhj 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
225/65 R 16 C 2 copa

235/65 R 16 C 2 copa

225/70 R 15 C 1 cop

205/55 R 16 M+s 4 copa

185/65 R 15 M+s

Gomat jon te mira siq shihen ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim