Goma

Shitet nga: Tola 16 Tet 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma tdimrit 505/65 R15 nga jasht 300 qmimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim