Goma

Shitet nga: Ismet Krasniqi 01 Dhj 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te makines 2 jav te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim