Goma

Shitet nga: valon 20 Shk 07:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat komplet jan shum tmira gomat jan 17 me 5 sherafa per me shum tel...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim