Gomat jan 195/60 R15 per Mercedes

Shitet nga: Muhamet 14 Krr 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan shume te rujtme.
Jan katër goma komplet.
Jan te veres.
Jan me diska
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim