Hidrofora,fellna fordit,pjes te mercedesit.

Shitet nga: Albani 25 Shk 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Hidrofor:sever 9,dhe elektrokovin. Fellnet per ford 14-she. Pjes per mercedes: dyer, bandasha 15-she,motorr klimes ,farin,masken etj per mercedes 190.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim